22.11.2017  
 
    
 
 
ISITMA
SOĞUTMA
HAVALANDIRMA
TESİSAT VE ARMATÜR ÜRÜNLERİ
 
ISITMA
SOĞUTMA
HAVALANDIRMA
ARMATÜR
 
       
 
HAKKIMIZDA
   
       
  M.B.S.P. Döviz Kuru
Dolar Alış >
Dolar Satış quiv="Cont
Euro Alış >
Euro Satış quiv="Conte
 
 
PROJELENDİRME
 
 Kombi ve baca projesi,
 ısı merkezi (kalorifer
 kazanı, buhar kazanı,
 buhar jeneratörü vs..)
 hesapları ve proje,
 klima ve havalandırma
 projelerinde buradayız
 

Size, tüm enerji kaynaklarını kullanabileceğiniz, güncel teknoloji ürünlerini sunuyoruz.

Kombi, kazan, klima, güneş enerjisi sistemleri ve tesisat işlerinizde malzeme tedarik ediyoruz. Yerden ısıtma sistemleri kuruyoruz.

Bireysel veya kurumsal işlerinizde komple çözümler gerçekleştiriyoruz. Kalorifer kazanı, buhar kazanı, çelik baca, ısı merkezi, klima santralleri yapıyoruz.


Güvenilir markalarla mühendislik tecrübemizi birleştirip, teknik kadromuzla tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz.

Sektörümüzden Haberler

 
 
 
 
 
 
Bosch Air
 
 
 
 
Kombi- Vitopend 100
 
 
 
 
 
 
Kalorifer Kazanı - Viessman
 
 
 
 
 
 
 
Klima Sistemleri - LG
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Servis probleminiz artık yok
   

Tam vaktinde servis desteği arıyorsanız, doğru yerdesiniz.

 

   
   

Enerji tasarrufu yapanlar yarışıyor.

Milyonlarca eski kazan bodrumlarda duruyor. Biri belki de sizinki ve bu kazan gereğinden fazla enerji harcıyor. Artan enerji fiyatlarından dolayı bütçenize gereksiz şekilde yükleniyor. Bu yüzden ve sıvı ve gaz yakıt rezervlerinin sınırlı olmasından dolayı , eski bir kazanın modern ve enerji açısından verimli bir ısıtma sistemiyle değiştirilmesi artık çağın gereği haline geldi. Bunun için size sunulan farklı alternatifler var.

Viessmann'ın üç aşamalı programı size objektif ve kapsamlı şekilde bilgi edinme ve her ihtiyaç ve bütçe aralığı için uygun çözümü bulma şansı sunuyor. Viessmann sizlere enerji tasarrufu sağlayan bir ürün programı sunuyor. Burada asıl önemli olan eski teknolojinin mümkün olan en çabuk şekilde modern ısı tekniğiyle değiştirilmesidir. Burada ön planda olan ekonomik, verimli ve modern kondensasyon tekniğini sunan çözümü bulmaktr. Asıl önemli nokta sıvı ya da gaz yakıttan bağımsız olmaksa ve yatırım maliyeti ikinci plandaysa bir ısı pompası da ihtiyaçlarınızı gerektiği gibi karşılayabilir

 
 

Ürün Gruplarımız 
 

 

Doğalgaz piyasası yönetmelikleri

           

 

AR-TEM GRUP 2008